Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Sanayi Tipi Su Sebili özellikle fabrikalarda ve şantiyelerde kullanılmaktadır. Şantiye ve Fabrikalarda kullanılan bu sistem şirketin tüm çalışanların içme suyu ihtiyacını karşılamaktadır. Meydan Başakşehir şantiyesi, Titan Construction Şantiyesi, Karmet Makina, ASTOR A.Ş gibi büyük yerlerde kullanılan bu sistemler otuz, elli ve seksen litrelik depolara sahiptir. Bu sistemlerde hem yekpare tanklı(kaynaksız), hem de kaynaklı tanklar bulunmaktadır. Endüstriyel Su Sebili ‘nde diğer ters ozmoz sistemler gibi en az 5 adet filtre bulunmaktadır. Sanayi Tipi Su Sebili arıtmalı versiyonlarında membran filtre olmazsa olmaz bir filtredir. Bu filtre yarı geçirgen zarlar sayesinde ve suyun basıncından yararlanarak, suyun içindeki zararlı mikroorganizmalar ve kirleticiler sudan arındılır. Aynı zamanda su tazyiğinin düşük olduğu fabrika ve şantiyelerde bu sistemlere özel pompa takılabiliyor, bu pompalar sayesinde suyun tazyiği arttırılıp, üretimin sorunsuz şekilde devam etmesi sağlanıyor. Ön filtrasyonda üç adet filtresi bulunan sanayi tipi arıtmalı su sebili, ön filtrasyon aşamasında suyun kabasını, tortusunu ve pasını alıyor. Özellikle kuyu suyunu arıtan müşterilerimizde bu ön filtrasyonlar yeterli olmayabiliyor. Bu durumda ise diğer Endüstriyel Su Arıtma Cihazları devreye giriyor, bu tarz yerlerde Sanayi Su Sebili ‘nin önüne Kum&Karbon ve Yumuşatma Sistemleri ekleniyor, bu sistemler suyun tüm zararlı mikroorganizmalarını arıtıyor ve membran filtrenin ömrünü uzatıyor. Bu tarz sistemlerin olmadığı ve kuyu suyunu direkt Sanayi Tipi Su Sebili’ne ileten sistemlerde membran filtre’nin ömrü kısalabiliyor.

Endüstriyel Su Sebili (Arıtmalı)

Endüstriyel Su Sebili kullanan işletmelerde özellikle çalışanların içme suyu ihtiyacını karşılamak için kurulan Endüstriyel Tip Su Sebilleri, farklı tiplerde ve modellerde olabiliyor. Özellikle bakteri üremesini önlemek için pedallı ve sensörlü sanayi tipi sebiller tercih edilebiliyor. Pedal tipi fabrika tipi su sebilinde, suyu içecek kişi pedala basıyor ve musluktan arıtılmış su akıyor. Sensörlü sebillerde ise müşteri bardağını sanayi su sebili ‘ne uzattığı an, su musluktan akmaya başlıyor ve elini çektiği an su kesiliyor. Böylece su israfı da önlenmiş oluyor.

Sanayi Tipi Sebil (Arıtmalı)

Sanayi Tipi Sebil ‘de soğutucu kompresör sistemi bulunmaktadır. Bu sistemle beraber yaz ayında dahi suyu içecek kişinin soğuk suya erişimi amaçlanmaktadır. Ofis Tipi Su Sebili’ne göre tek dezavantajı içeriğinde sıcak su sisteminin bulunmaması olan Sanayi Tipi Arıtmalı Su Sebili, diğer ofis tipi su sebillerine göre ise daha yüksek üretim kapasitesiyle daha avantajlıdır. Aynı zamanda Paslanmaz Çelik 304 çelik kullanılan bu sistemler bakteri üretmemesi yönünden çok daha kalitelidir. Kaliteden vazgeçmeyen müşterilerimiz için birebir olan bu sistemler fabrikalarda su hattı olan her yerde kullanılabilmektedir ve en az 30-40 kişilik yerlerde tercih edilmektedir.

Sanayi Tipi Endüstriyel Su Sebili Fiyatları

Sanayi Tipi Endüstriyel Su Sebili Fiyatları kullanılacak yerin tüketimine göre değişkenlik gösterecektir. Özellikle paslanmaz çelik 304 kullanılan sanayi su sebili sistemler kaliteli sistemler olup fiyatları normal ofis tipi su sebili ‘ne göre yüksektir. Bu sistemlerin kaç litre su üreteceğine firmamızın Endüstriyel Su Arıtma Cihazı yetkilileri ve diğer firmanın yetkilileri arasında karar verilir. Aynı zamanda arıtılacak su eğer ki kuyu suyuysa buna uygun ekstra sistemlerin ilaveleri de yapılması gerekecektir. Bu yüzden Sanayi Tipi Endüstriyel Su Sebili Fiyatı vermek mümkün olmamaktadır.