Gösterilen sonuç sayısı: 2

Ravent Su Arıtma Cihazı , Türkiye’nin en eski su arıtma cihazlarının arasında yer almaktadır. Özellikle ters ozmoz sistemine geçişlerle birlikte önce Açık Kasa Su Arıtma Cihazları sonrasında da gelişen teknolojiyle birlikte Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı ‘na büyük talep olmuştu. Ravent Su Arıtma Cihazı ise kapalı kasa su arıtma cihazları ‘nın öncülerinden biri olarak o dönemler çok fazla adette satılmıştı. Hala popülerliğini koruyan bu cihaz yıllardır yapılan Ar-ge çalışmaları sayesinde en sorunsuz ve en kaliteli halini aldı. Ravent Su Arıtma Cihazı ‘nın içeriğinde kullanılan bileşenlerin kalitesi ise birçok cihazı geride bıraktı. Özellikle kullanılan shutoff, membran housingi ve TAE tank kalitesiyle cihaz hem sorunsuz, hem de tasarruflu suyu müşterilerin evlerinde üretmesine olanak tanıdı. Bu cihazın içeriğinde çıkan TechFlow membran’da sektördeki en kaliteli membranlar arasında yer alıyor. Ravent Su Arıtma Cihazı Fiyatları ‘na baktığımız zaman diğer cihazlara göre daha pahalı olduğunu görebiliyoruz, gerek kutu kalitesi, gerekse içeriğindeki kaliteli JF Jammy Filtre ‘ler , Techflow membran ve diğer elementlerden dolayı piyasa fiyatlarına göre Ravent Su Arıtıcı biraz daha pahalı kalabiliyor. ESLİ firmasının Türkiye’de ürettiği bu cihaz aynı zamanda birçok ülkeye de ihraç oluyor. Türkiye’de 5 adet fabrikası ve satış ofisleri bulunan bu şirket Toptan Su Arıtma Cihazı üzerine çalışıyor ve perakende için verdiği yetkili bayi olan satıcılarla cihazlarını tüm Türkiye ile buluşturuyor. SuAritmaCihazi.com ve Naturel Su Arıtma Cihazları da bu yetkili bayii ‘lerin arasında yer alıyor.

Ravent Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ravent Su Arıtma Cihazı Fiyatları cihazın modeline göre değişkenlik göstermektedir. Ravent Cool Su Arıtma Cihazı’nın fiyatı 3000tl’lerden başlamaktadır. Ravent Cool 12 litrelik su arıtma tankı ‘na sahiptir. Ravent Smart Su Arıtma Cihazı ise 2500₺ ‘li fiyatlardan başlamaktadır. Bu fiyatlar 2023 ilk çeyreğe ait fiyatlar olup fiyatlarda güncellemeler ve değişiklikler olabilmektedir.

Ravent Su Arıtıcı

Ravent Su Arıtıcı fabrikasyon çıkışlı olarak 5 adet filtreye sahiptir. Aynı zamanda fabrikasyon olarak müşteri isteği doğrultusunda Ravent Su Arıtıcı 6 aşamalı filtreli olarakta üretilebiliyor. Pompalı Su Arıtma Cihazı da olabilen Ravent Su Arıtıcı ‘nın 12 litrelik su arıtma tankı ve 8 litrelik su arıtma tankı bulunuyor. 12 litrelik tank bulunan modelinin adı Ravent Cool olan bu modelin 8 litrelik tanklı modeli ise Ravent Smart Su Arıtma Cihazı’dır. Bu cihazlar 2023 itibariyle sadece yetkili bayii ‘lerde satılmakla birlikte makyaja uğramıştır. Ravent Smart Su Arıtma Cihazı ‘nın üzerindeki Yonca amblemi kalkmış, bunun yerine Smart yazılı bir damla etiket gelmiştir. Ravent Cool su arıtma cihazı’nın ise üstündeki cool amblemi kalkmış bunun yerine yeni nesil damla etiketli Cool yazısı gelmiştir. Aynı zamanda Ravent Su Arıtıcı ‘da diğer su arıtma cihazlarına göre kaliteli olan gri shutoff dört yollu vana kullanılmaktadır. Shutoff ne kadar kaliteli olursa suyun tadı o kadar güzel olacaktır ve su tasarrufu daha da artacaktır. Çünkü arızalı bir shutoff hem atık suyu, arıtılmış suya karıştıracak hem de suyun  kalitesini ve tadını da azaltacaktır.

LG Ravent Su Arıtma Cihazı

LG Ravent Su Arıtma Cihazı, Ravent Su Arıtma Cihazları’nın içine koyulan filtre’nin LG Kuno Membran ile değiştirilmesiyle olur. LG Kuno Membran 80 GPD’lik bir membrandır yani günlük yaklaşık 260 litre su üretebilmektedir, bu da saatlik 10,83 litreye denk gelmektedir. Boy: 41 cm | Derinlik : 31 cm | En:24 Cm ‘dir. Aynı zamanda bu cihaz 8 litrelik su arıtma tankı ‘na sahiptir.

Ravent Su Arıtma Filtre Fiyatları

Ravent Su Arıtma Filtre Fiyatları değişkenlik göstermektedir. 2023 ilk çeyrek itibariyle ravent su arıtma 5’li set filtre fiyatları 400₺-500₺ arasında değişmektedir. Ravent Su Aritma, filtre değişimi için teknik servis ücreti bunun içine dahil değildir. Ravent Su Arıtma Filtresi’nin 3’lü set filtresi ise 150₺’den başlamaktadır.