Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Su Arıtmalı Musluk , su arıtma cihazı kullanan müşterilerimiz mermerlerini veya granit tezgahlarını deldirmek istemediğinde özellikle kullandığımız sistemlerden biridir. Su Arıtmalı Mutfak Bataryası diğer su arıtma cihazlarında kullanılan su arıtma musluklarına göre genelde daha avantajlıdır. Evlerinde kaliteli suya ulaşmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği bu sistemlerde ürünler genelde ağır gramajlıdır.

Bu musluklar sayesinde müşterilerimiz ekstradan kırma, delme işlemi olmadan sağlıklı arıtma suyuna ulaşabiliyorlar. Bu muslukların içeriğinde bulunan üç bölgeli kompakt çıkış sayesinde, tek musluk üzerinden hem sıcak suyunuzu, hem soğuk suyunuzu, hem de su arıtma cihazınızın tankından çıkan suyu üç yollu musluğa iletiyor. Bu muslukların piyasada birçok üreticisi bulunuyor. GPD , E.C.A , Fiyonk , Aceser gibi markalar özellikle üç yollu musluk konusunda ve mutfak muslukları ve evyelerde kendini geliştirmiş şirketlerdendir.

Su Arıtmalı Mutfak Bataryası’nın Avantajları Nelerdir?

  1. Ekstra delme, kırma işlemi yapılmaz.
  2. Mutfağınızda ekstra bir muslukla yer kaplamaz.
  3. Ergonomiktir.
  4. Paslanmaz çelik gövde ve içeriği sayesinde sağlığa duyarlıdır.
  5. Hem sıcak, hem soğuk, hem de arıtmalı suyunuzu tek mutfak bataryası üzerinden alabilirsiniz.

Su Arıtmalı Mutfak Bataryası Sıkça Sorulan Sorular:

Su Arıtmalı Mutfak Bataryası Montajı Zor Mu?

Su Arıtmalı Mutfak Bataryası montajı, su tesisatıyla ilgilenen müşterilerimiz için çok kolay olabilmekle birlikte, alet ve teçhizatı bulunmayan müşterilerimiz için zor olabilmektedir. Bununla ilgili internet üzerinde birçok video bulunmaktadır.

Su Arıtmalı Musluk Gramajları ne kadardır?

Su Arıtmalı Musluk gramajları genelde 700-800 gramlardan başlamaktadır. Özellikle 304 paslanmaz çelik kullanılan kaliteli musluklarda bu gramaj 2-3 kg’ları bulabilmektedir.

Su Arıtmalı Mutfak Bataryası Suyu Arıtır Mı?

Su Arıtmalı Musluk Suyu Arıtmaz, su arıtmalı musluk sadece arıtılmış suyu tek musluktan almak için kurulmuş bir sistemdir.

Su Arıtmalı Mutfak Bataryası’nın özellikleri nelerdir?

Su Arıtmalı Mutfak Bataryası’nın en büyük özelliği, hem sıcak su, hem soğuk su, hem de arıtmalı suyu aynı musluktan alabilme özelliğine sahip olmasıdır. Bunun yanında bu bataryalar reverse osmosis su arıtma cihazı musluğuna göre ekstra dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Siz de en kaliteli su arıtmalı mutfak bataryalarına SuAritmaCihazi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.