Gösterilen sonuç sayısı: 2

Hazneli Sebil Aparatı

502,49604,98
Su Arıtma Hazneli Sebil Aparatı su arıtma cihazı ve sebili olan evlerde kurulabilmektedir. Özellikle evinizde hem su arıtma cihazı, hem

Tanksız Sebil Aparatı

267,74344,92
Tanksız Sebil Aparatı , su arıtma cihazı olan müşterilerimizin arıtmasız sebillerinden de arıtmalı su almasını sağlar. Haznesiz sebil aparatı, hazneli

Sebil Üstü Damacana Aparatı, arıtmasız olan sebilleri arıtmalıya çevirmek için kullanılan bir aparattır. Bu aparat sayesinde tezgah altı su arıtma cihazı olan evlerdeki sebillerde, arıtmalı suya ulaşılabilmektedir. Su arıtma cihazı ‘ndan sebile çekilen hortum ve su arıtma damacana sebil üstü aparatı sayesinde, sebilinizden hem sıcak hem de soğuk arıtmalı suyu alabilirsiniz.

Su Arıtma Damacana Sebil Üstü Aparatı, plastik yapıya sahiptir. Sebil Üstü Damacana Aparatı plastik yapıya sahiptir ve iki parçadan oluşmaktadır. İçindeki şamandıra sayesinde su arıtma damacana aparatı dolduğunda suyunuzu derhal keser. Böylece su taşma riskleri ekarte edilmiş olur.

Sebil üstü aparatın aynı zamanda haznesiz versiyonu da bulunmaktadır. Haznesiz versiyonda ise Sebil Üstü Damacana Aparatı’nın haznesi bulunmamaktadır. Sebilin halihazırda bulunan deposu kullanılmaktadır. Örneğin sebilinizin 2 lt soğuk su, 1 lt sıcak su hacmi var ise, aynı oranda arıtmalı suyu kullanabileceksiniz. Arıtılmış su direkt olarak sebilin kendi iç haznesine dolacak.

Sebil Üstü Damacana Aparatı Sıkça Sorulan Sorular:

Su Arıtma Damacana Sebil Üstü Aparatı Suyu Arıtır Mı?

Su Arıtma Damacana Sebil Üstü Aparatı suyu arıtmaz, sadece suyun sebil üstünde bir hazneyle depolanmasını sağlar.

Sebil Üstü Aparat Hangi Malzemeden Üretilir?

Piyasadaki Sebil Üstü Aparatlar genellikle plastikten üretilmektedir. Sebil Üstü Cam Damacana Aparatı ‘nda ise tedarik problemleri olabilmektedir.

Su Arıtma Damacana Sebil Üstü Aparatı kaç litre su depolar?

Su Arıtma Damacana Sebil Üstü Aparatı yaklaşık 8 litre su depolayabilmektedir.